USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
wtorek, 22 października 2019 r.       imieniny obchodzą: Haliszka, Loda
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
»  Zestawy Touch of Forever (4)
»  Zestawy Vital5 Paks (6)
»  Odżywianie (27)
»  Pielęgnacja codzienna (37)
»  Pielęgnacja skóry (33)
»  Produkty pszczele (4)
»  ESSENTIAL OILS (9)
»  Harmonijna sylwetka (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» Forever pomysły na prezenty (6)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (0)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (2)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » Akademia biznesu » Materiały szkoleniowe
Plan Marketingowy - prezentacja na Video

Witamy w naszym przewodniku po planie marketingowym Forever Living Products!

Cieszymy się, że możemy zaprezentować najbardziej dochodowy plan wynagrodzeń w branży; plan opracowany tak, by nagradzać tych, którzy pragną osiągać dochody zaspokajające ich bieżące potrzeby oraz zapewniające przyszłe bezpieczeństwo, i aby to osiągnąć chcą pracować w etycznym środowisku.

Nasz plan oparty jest na trzech fundamentalnych zasadach. Pierwszą jest UŻYWANIE PRODUKTÓW I MARKETING, co oznacza, że sam używasz produktów i dzielisz się swoimi doświadczeniami z innymi; druga to ŁĄCZENIE WYSIŁKÓW, co daje Ci możliwość znacznego zwiększenia dochodów poprzez sponsorowanie innych do biznesu; i ostatnia zasada: DZIAŁASZ W BIZNESIE DLA SIEBIE, ALE NIE SAM, co oznacza, że masz pomoc i wsparcie innych na całym świecie, którym tak samo jak Tobie zależy na Twoim sukcesie. W tym module szkoleniowym omówimy następujące elementy planu marketingowego: zniżka, marża detaliczna, Zysk NDP, Premia Osobista i Premia Grupowa.

Najpierw wyjaśnijmy, jak mierzymy wartość obrotów
. W FLP wartość obrotów określana jest w punktach kartonowych. Każdy produkt ma przypisaną wartość punktów kartonowych; ponieważ Twoją aktywność odzwierciedlają Twoje zakupy, towarzyszące im punkty kartonowe są kumulowane, aby określać twoje postępy w planie marketingowym, a także kwalifikację do innych programów promocyjnych. Kiedy składasz zamówienie, na fakturze znajdziesz informację o jego całkowitej wartości w punktach kartonowych.
Kiedy zostajesz Dystrybutorem, kupujesz produkty bezpośrednio od Firmy z 15% upustem. Ponadto, sprzedając produkty klientom zarabiasz 15% ceny detalicznej.
Kiedy twoje obroty w ciągu dowolnych dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych będą równe 2 punktom kartonowym, nabywasz prawo do kupowania produktów po cenach hurtowych, a Twoja zniżka i zysk detaliczny wzrastają do 30% ceny detalicznej.
Kiedy zostajesz Dystrybutorem, kupujesz produkty bezpośrednio od Firmy z 15% upustem. Ponadto, sprzedając produkty klientom zarabiasz 15% ceny detalicznej.
Kiedy twoje obroty w ciągu dowolnych dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych będą równe 2 punktom kartonowym, nabywasz prawo do kupowania produktów po cenach hurtowych, a Twoja zniżka i zysk detaliczny wzrastają do 30% ceny detalicznej.

Jako Dystrybutor masz również przywilej sponsorowania innych jako Dystrybutorów, którzy rozwijają bazę klientów detalicznych. Możesz zyskać na aktywności osobistej i detalicznej tych dystrybutorów. Kiedy Twoi bezpośrednio zasponsorowani Dystrybutorzy zamawiają produkt, Firma wypłaca Ci zysk NDP w wysokości 15% wartości detalicznej. Kiedy twoi Dystrybutorzy nabywają prawo do kupowania po cenach hurtowych, zysk NDP przestaje Ci być wypłacany; jednak ich obroty nadal przynoszą Ci korzyści w postaci awansów w planie marketingowym oraz premii.

Jako Dystrybutor masz również przywilej
sponsorowania innych jako Dystrybutorów, którzy rozwijają bazę klientów detalicznych. Możesz zyskać na aktywności osobistej i detalicznej tych dystrybutorów. Kiedy Twoi bezpośrednio zasponsorowani Dystrybutorzy zamawiają produkt, Firma wypłaca Ci zysk NDP w wysokości 15% wartości detalicznej. Kiedy twoi Dystrybutorzy nabywają prawo do kupowania po cenach hurtowych, zysk NDP przestaje Ci być wypłacany; jednak ich obroty nadal przynoszą Ci korzyści w postaci awansów w planie marketingowym oraz premii.
Możesz zwiększać swoje zarobki kwalifikując się na wyższe stanowiska w planie marketingowym: Assistant Supervisor; Supervisor; Assistant Manager i Manager. Aby pomóc Ci w awansie, punkty kartonowe od obrotów twojej grupy doliczane są do twoich osobistych punktów kartonowych, a kiedy uzbierasz wymaganą do osiągniecia danej pozycji liczbę punktów kartonowych, automatycznie awansujesz. Punkty kartonowe wymagane do awansu kumulowane są za bieżący i poprzedni miesiąc kalendarzowy. Jedną z wielkich zalet naszego planu marketingowego jest to, że jeśli raz osiagniesz dany poziom, nigdy nie zostaniesz cofnięty na poziom niższy; nigdy nie musisz martwić się o konieczność utrzymania wielkości obroów, by nie stracić pozycji w planie marketingowym.

Uzyskasz awans na stanowisko Assistant Supervisora
, kiedy Ty i Twoja grupa zgromadzicie 2 punkty kartonowe w okresie dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych. Np. jeśli Ty i Twoi Dystrybutorzy uzyskaliście 1 punkt kartonowy w styczniu i kolejny w lutym, awansujesz na stanowisko Assistant Supervisora. Oczywiście nie musisz czekać dwa miesiące; możesz uzbierać niezbędne punkty kartonowe w przeciągu jednego miesiąca albo nawet dnia. Co więcej, zachęcamy naszych Dystrybutorów do rozpoczynania działalności od zakupu zestawu Touch of Forever, o wartości 2 punktów kartonowych. Kupując Touch of Forever, od razu nabywasz prawo do kupowania produktów po cenach hurtowych a także zyskujesz wymaganą ilość punktów, potrzebną do awansu na stanowisko Assistant Supervisora.
Ponadto, cena zestawu Touch of Forever sprawia, że jest on tańszy w zakupie niż gdybyś miał kupować każdy z zawartych w nim elementów osobno – jest to więc korzystniejszy sposób rozpoczęcia biznesu!
Jako Assistant Supervisor otrzymujesz premię za całą aktywność osobistą po uzyskaniu awansu. Premia ta nosi nazwę Premii Osobistej i wynosi 5% sugerowanej ceny detalicznej wszystkich dokonanych przez ciebie zakupów produktów. Jedną z wielkich zalet planu FLP jest to, iż wszystkie premie  naliczane są na podstawie sugerowanej ceny detalicznej. W Polsce premia od zakupów własnych wypłacana jest w formie dodatkowego upustu.
W miarę jak uczysz dystrybutorów w twojej grupie, by działali tak jak ty, sponsorują oni nowe osoby i twoja struktura rośnie. Kiedy Ty i Twoja grupa zgromadzicie 25 punktów kartonowych w ciągu dwóch kolejnych miesięcy (albo szybciej), automatycznie awansujesz na pozycję Supervisora i od tej pory twoja premia osobista wynosić będzie 8% wartości detalicznej twoich zakupów.
     Proces duplikacji, który rozpocząłeś powtarza się w sposób naturalny; Twoja struktura i obroty rosną, a kiedy razem z grupą osiągniesz 75 punktów kartonowych w okresie dwóch kolejnych miesięcy, awansujesz na pozycję Assistant Managera. Twoja premia od obrotów detalicznych wzrasta do 13%.
     Twoja sieć dystrybutorów powiększa się i kiedy w ciagu 2 kolejnych miesięcy osiągniesz 120 punktów kartonowych, awansujesz na stanowisko Managera i zaczynasz  otrzymywać premię w wysokości 18% od obrotów osobistych.
Do tej pory opisaliśmy premie, które otrzymujesz od swoich obrotów osobistych. Teraz wytłumaczymy, jak otrzymujesz premie od sprzedaży dokonanej przez innych dystrybutorów w Twojej grupie. Premie te możesz otrzymywać po osiągnięciu pozycji Assistant Supervisora.
Premie te zależą od pozycji osiągniętej przez dystrybutorów, którzy są zasponsorowani bezpośrednio przez Ciebie. Np. gdybyś był na stanowisku Managera i miał bezpośrednio zasponsorowanego Nowego Dystrybutora, otrzymałbyś 18% premię obrotów tego  Nowego Dystrybutora i każdej zasponsorowanej przez niego osoby. Jeżeli miałbyś  bezpośrednio zasponsorowanego Assistant Supervisora, otrzymałbyś 13% premię od obrotów tego Assistant Supervisora i jego grupy. Gdybyś miał Supervisora, otrzymałbyś 10% premię, a gdybyś miał Assistant Managera, otrzymałbyś 5% premię od obrotów tej grupy.
W podobny sposób Assistant Manager otrzymuje premię w wysokości 13% od swoich bezpośrednio zasponsorowanych Nowych Dystrybutorów, 8% od swoich bezpośrednio zasponsorowanych Assistant Supervisorów i 5% od  Supervisorów.
Supervisorzy otrzymują premię w wysokości 8% od Nowych Dystrybutorów i 3% od Assistant Supervisorów. Asystenci  Supervisora otrzymują premię w wysokości 5% od zakupów swoich  Nowych Dystrybutorów.
Dotarliśmy do końca części szkoleniowej dotyczącej Premii  Osobistych i Grupowych. Zapraszamy cię teraz do odpowiedzi na poniższe pytania, dzięki czemu sprawdzisz, czy dobrze rozumiesz te elementy planu marketingowego. Kiedy zaznaczysz odpowiedź, kliknij „prześlij”, aby sprawdzić, czy jest ona poprawna.

Dotarliśmy do końca części szkoleniowej dotyczącej Premii  Osobistych i Grupowych. Zapraszamy cię teraz do odpowiedzi na pytania zawarte na końcu prezentacji vdeo, dzięki czemu sprawdzisz, czy dobrze rozumiesz te elementy planu marketingowego. Kiedy zaznaczysz odpowiedź, kliknij „prześlij”, aby sprawdzić, czy jest ona poprawna.


Oglądaj prezentację:  TU KLIKNIJ


Dodatkowe materiały: brak załączników


Nowości

Forever Aloe MPD x2 Ultra, Uniwersalny Koncentrat Detergenowy

Cena: 129.06 zł

zobacz więcej »
Promocje

Sonya® Aloesowy płyn do demakijażu oczu

54.12 zł
Cena: 0.00 zł
zobacz więcej »
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
Plan Marketingowy - prezentacja na Video , Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.